Aksaray Has Döner

Altın Üye
Firma Adı
: Aksaray Has Döner
Yetkili Adı
:
Adres
: Taşpazar Mah. Ebulfeyz Cad. Çorakçı Apt. Altı
Şehir/İlçe
: Aksaray / Merkez
Telefon
: (382) 215-7944
Cep Tel
: (382) 213-2871
Faks
:
Sektörler
: Restaurantlar , Et ve et ürünleri , Dönerciler
Email
: hasdoner@hotmail.com
Web
: hasdoner.com.tr
Facebook
:
Email Formu
: Tıklayınız.
Bu firma Bugün 2, Bu Ay 49 , toplamda 20570 kez ziyaret edildi.
Firma Resimleri
Firma Detayları

 

 

1968 yılında Aksaray Cerit köyünde doğdu. Çocukluk döneminden itibaren lokantalarda işe başlar.ilk ustalığınının temellerini İstanbul da attı. Memleket hasretiyle tekrar Aksaraya  gelir ve döner restaurantları zincirine konu olan hayat hiyakesi başlar.

1993 yılında üç tekerlekli motosiklette döner satışı ile Aksaray halkına döneri sevdirmeye çalışır.İşlerin yoğunlaşması nedeniyle 1995 yılında Skoda marka bir araç alır. Yeni sanayi sitesinde döner  satışına devam eder.Dönerin lezzeti karşısında yoğun talep gören sayın demirci 1998 yılında 20 metrekarelik sabit bir işletme açar. 2002 yılında 150 metrekarelik bir işyeri açar ve  iki kardeşini de yanına alan sayın demirci böylelikle HAS DÖNER zincirini kurmak yolunda emin adımlarla ilerler.

2008 yılında taşpazar mahallesi ebul elçibey caddesi üzerinde,  2014 yılında Ereğli kapı mahallesi Atatürk bulvarı üzerinde ikinci ve üçüncü şubesini hizmete sunar.

 

HAKKIMIZDA

Çapan demirci nin temiz ,güvenli ve kaliteli dönerin tek adresi olma yolunda göstermiş olduğu gayret ve çabalar değerli müşterilerimiz tarafından takdir görmekle beraber ulusal bir marka olma yolunda işletmemize rehber olmaktadır.

Etler kendi bölgemizde yetiştirilen hayvanlar arasından titizlikle seçilip helal kesim ile sofralarımıza sunulmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için gösterilen bu çabalar çapan demircinin işinde ne kadar hassas olduğunun bir izidir.

     

Aksaray Has Döner, Aksaray Döner,  has döner, 

Firmanın Haritada Ki Yeri
Facebook Yorumları
1002.jpg