Aksaray Zirve Türk Reklam Matbaa Ofset

Altın Üye
Firma Adı
: Aksaray Zirve Türk Reklam Matbaa Ofset
Yetkili Adı
: Abdullah DELİASLAN
Adres
: Hacı Hasanlı Mah. 709. Sk. No:8 Eski Yağ Pazarı İçi
Şehir/İlçe
: Aksaray / Merkez
Telefon
: (382) 213-0902
Cep Tel
: (532) 622-1445
Faks
: (382) 606-0902
Sektörler
: Reklamcılık ve Tanıtım Hizmetleri , Matbaacılık , Halı Yıkama , Cam Balkon Duşakabin , Bilgisayarcılar
Email
: info@zirveturk.com.tr
Web
: www.zirveturk.com.tr
Facebook
: Facebook Sayfamız
Email Formu
: Tıklayınız.
Bu firma Bugün 1, Bu Ay 17 , toplamda 2203 kez ziyaret edildi.
Firma Resimleri
Firma Detayları
  • DAVETİYE
  • BROŞÜR
  • KAŞE
  • KARTVİZİT
  • KATALOG
  • MATBUU EVRAK
  • PROMOSYON
  • TASARIM
  • DİJİTAL BASKI
  • RENKLİ ÇIKTI

 

Her Türlü Matbaa Hizmetleri İle 2010'dan Aksaray'da Hizmetinizdeyiz... 

 

BİZ;

Firmamız reklam sektörüne ilk adımlarını 2007 yılında atarak faaliyetlerine başlamıştır.  İlk evrelerini ticari yazılımlar geliştirerek hemen hemen her sektöre cevap veren  entegre programları ile katkı sağlamış ve müşteri menmuniyeti ile çağ atlatmıştır. 

2010 yılı itibariyle matbaacılık faaliyetlerine bünyesine katarak birçok ihtiyaca cevap veren, teknolojisi ve alt yapısı ile durmaksızım ve hızla yoluna devam etmektedir.

Firmamızın var oluşu ile beraber yazılımsal olarak internet teknolojilerinde müşterine, internet yazılımlarıda sunmaya devam etmektedir.  Web tasarım ve yazılım olarak; Hosting,  Tescil,  Tasarım Faaliyeti sürdürmekte ve geliştimektedir. 

2013 yılı itibariyle sektöründe güç kazanan firmamız; Açık Hava Reklamcılık faaliyetlerinide bünyesine katarak reklam sektöründe zirveye ulaşma çabası gösteren, insana ve doğaya saygılı tüm ihtiyaçları en iyi şekilde kordine ederek müşterine en uygun şartlarda ve yenilikçi, faydalı işleri sunmayı hedef edinmiştir.

 

VİZYONUMUZ ''ZİRVE''

Sektörünün en başarılı firmaları arasına girerek 20'den fazla ülkeye ihracat faaliyetleri sürdürmek, Ülke ; Türkiye; Ekonomisine laiki ile katkı sağlamak Türkiye'nin gücüne güc katmak yüceltmek...

 

MİSYONUMUZ ''TÜRKİYE''

 Müşterilerimizin hedef kitlelerine en modern ve hız bir şekilde ulaşmaları için, dünya üzerindeki tüm tanıtımsal , teknolojik, modern hayatın getirdiği yenilikleride takip ederek en uygun şartlarda sahip olması ve büyüyüp ilerilemesi için çalışıp kalite standartları içerisinde müşterilerine sunma çabası içindedir.

 

 

 

Kelimeler;

aksaray matbaa, aksaray ofset, aksaray reklam, zirve matbaa, zirve türk matbaa, davetiye moda, aksaray davetiye, aksaray davetiyeciler

Firmanın Haritada Ki Yeri
Firma İlanları
İlan Başlığı İlan Tipi Tarih
Grafiker Eleman İlanları 16/05/2015
Facebook Yorumları
1002.jpg