Ser Ajans

Altın Üye
Firma Adı
: Ser Ajans
Yetkili Adı
: Nagihan BAHÇİVAN
Adres
: kale altı cad. 5. noter yani argün apt. kat:3 no:11
Şehir/İlçe
: Aksaray / Merkez
Telefon
: (382) 213-0357
Cep Tel
:
Faks
: (382) 213-5811
Sektörler
: Reklamcılık ve Tanıtım Hizmetleri
Email
: nagihanserajans@gmail.com
Web
: www.serajans.com.tr
Facebook
: Facebook Sayfamız
Email Formu
: Tıklayınız.
Bu firma Bugün 1, Bu Ay 19 , toplamda 2087 kez ziyaret edildi.
Firma Resimleri
Firma Detayları

Ser Ajans Outside Açıkhava Reklam olarak açıkhava reklamlarında 10 yıldır hizmet vermekteyiz. Konya ili, ilçeleri, Aksaray, Aksaray Üniversitesi ve çevre illerde outdoor mecralarında yenilenen kent mobilyalarıyla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Konya Selçuk Üniversitesi Alaaddin Keykubad Kampüsünde ve Aksaray Üniversitesinde CLP reklam panoları, otobüs ve tramvay durakları ile Türkiye’nin geleceği olan 100.000 öğrenciye hitap edilmektedir.

Orta Anadolu’nun hızla büyüyen, yatırımlar şehri Aksaray’da billboard, megalight, durak ve CLP’lerle Aksaray markalarını ve ulusal markaları vitrine taşımaktayız. Ajansımız ilçe olarak Konya’nın en büyük ilçelerinden olanAkşehir’de megalight, billboard, durak, CLP (raket) ile kent yaşamına yeni bir hareketlilik ve dinamizm getirmiştir.

Son dönemde pek çok reklamveren açıkhavayı ana mecra gibi kullanmaktadır. Bir çok reklam alanındaki kısıtlı görülebilme süresi açık hava reklamlarında 24 saat kullanabilme, 24 saat açık olma özelliğiyle % 100 reklam demektir.

Firmanın Haritada Ki Yeri
Facebook Yorumları
1002.jpg