Hakkımızda

Hakkımızda

Merhaba Sayın Ziyaretcilerimiz;

aksaraykarvizit.com, Aksaray'da Yenilikçi ve Teknolojik bir Projeye İmza Atma Hevesiyle Doğan Bir Dijital  Tanıtım  Platformu Olarak Temmuz 2012 Tarihinde Teorik Olarak Yayın Hayatına Başlamıştır.

Günümüz teknolojisinin en başta gelen internet teknolojisi ; gerek sosyal medya, gerek dijital ortamda büyük bir kitleye ulaşan iyi bir iletişim aracı olarak yerini almıştır. Bu teknoloji göz önüne alınarak başlayan projemiz, Aksaray pazar hacmini en üst seviyede tutmak, yurt içi yurt dışı ve yerel pazara daha hızlı ulaşmak, Küçük işletmelere bir avantaj büyük işletmelere ise gerekli tanıtım ve arayışlarına en hızlı bir şekilde cevap veren %100 yerli yatırım ile Aksaray piyasası ile iç içe olan teknik ve uzman kadrosu ile sosyal sorumluluk, ve işleyişin uzun ömürlü daha kurumsal hatasız takip edilmesi sebebiyle çok cüzi ücretlendirmeler ile hizmet vermeyi prensip edinmiştir. Bu yolda verdiğimiz mücadeleye sağlayacağız katkı teknolojinin getirdiği gereksiminlerine uzak kalmadan yaşamanızı imkan sağlayacaktır.

TANITIMI

aksaraykartvizit.com bir dijital kartvizit katoloğu olarak düşünülebilir. Kağıt üzerinde bulunan kartvizitleriniz yeterli tanıtım olmaması ve kartvizitlerin kaybolması sonucunda firma ile iletişim azalmasına sebebiyetinden dolayı daha kapsamlı bir kartvizit olarak 7/24 sizin için yayında olan iletişim yakınlıgını kaybetmeyen ve güven veren bir firma olmanıza katkı sağayacaktır. (devamı eklenecek)

AMACI

Tüm şirket ve esnafları bir çatıda toplamak daha hızlı sonuçlara ulaşmak

1- Yüksek reklam giderlerinden kurtarmak,

2- küçük işletmelerin büyük işletmeler arasında hayalet kalmasını önlemek

3- büyük işlermelerin ürünlerini en hızlı bir şekilde pazara sürmesine katkı sağlamak,

4- firmaların eleman ihtiyacını tek ve direk olarak duyurmak

 HEDEFİ

Tüm Aksaray'da Bulunan Esnaf, Şirketleri, Yetenekleri, üreticileri, Grurlarımızı, emekçilerimizin İletişim güçlerinizi en üst seviyeye çıkarmak Aksaray'ın Tanıtımına İmza Atmak...

 

1002.jpg