Nasıl Üye Olurum

Nasıl Üye Olurum

 

AKSARAY FİRMA REHBERİNE  NASIL ÜYE OLABİLİRİM?

1- İlk olarak  Sağ üst köşede " FİRMA EKLE " butonuna tıklıyoruz.

2- Açılan ekrandaki ÜCRETSİZ ALTIN GÜMÜŞ Üyelik seçeneklerinden herhangi birini tıklayabilirsiniz. Evvela Ücretsiz üyeliği seçelim. (Sonradan GÜMÜŞ ya daALTIN üyeliğe dilediğiniz zaman geçiş yapabilirsiniz.)
3- Kendinize özel bir Kullanıcı adı ve şifre belirleyip ilgili kutucuklara yazıyoruz. Diğer alanları da dolduruyoruz.
4- Anahtar kelimelere, Google' da aramalarda kolay bulunmak için işinizle ilgili kelimeler yazınız. Boş bırakabilirsiniz. Ama doldurursanız daha iyidir.
5- Logo ekleme alanına, firma detay sayfasında firma adınızın yanında görünmesi için firmanızla ilgili bir logo yükleyebilirsiniz.
6- Üyelik şartlarına tıklayıp okuduktan sonra kutucuğu onaylayınız, eğer özel avantajlardan yararlanmak için GÜMÜŞ veya ALTIN üye olacaksanız başındaki kutucuğu işaretleyip, temsilci gönderilmesini veya telefonla bilgilendirilme isteğini seçmeyi unutmayınız.
7- Güvenlik kodu bölümüne hemen üzerinde yazan harf ve rakamları yazıyoruz.
8- Son olarak " Firmamı Ekle! " yi tıklıyoruz.

AÇIKLAMA
Kayıt işlemi tamamlanmıştır. Girmiş olduğunuz bilgiler en geç 24 saat içinde incelenip Site Yöneticisi tarafından onaylanacaktır.  En geç ertesi gün sitemize belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapıp bilgilerinizde değişiklik yapabilirsiniz.

Dilediğiniz zaman ücretsiz üyelikten ücretli üyeliğe geçebilir, böylece tüm avantajlardan faydalanabilirsiniz. (Size özel oluşturulacak sayfanızda dilediğiniz gibi değişiklikler yapabilirsiniz, İlan ekleme, kampanya ürünleri ekleme, firmanız ile ilgili haber ekleme, firmenız ile ilgili tanıtım videosu ekleme, diğer üyelerden önde gösterim v.s.) Ayrıntılı bilgi için Üyelik Avantajları sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ya da ücretsiz üyelikte kalabilirsiniz.

 

ÜYE OLDUKTAN SONRA SAYFA GÜNCELLEME
1- Sitemizde sağ üst kısımda bulunan GİRİŞ YAP butonuna tıklanır, gelen sayfada üye olurken belirttiğiniz kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme giriş yapılır
2- Şifrenizi unuttuysanız,  Şifre Unuttum linkini tıklayıp e-posta adresinizi ve kullanıcı adınızı girerseniz şifreniz kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresine mail olarak gönderilir.
3- Hesabınıza giriş yaptıktan sonra, sol tarafta ÜYE MENÜSÜ altından PROFİLİM sekmesini tıklayıp bilgilerinizde dilediğiniz gibi düzenleyebilir ve değişiklik yapabilirsiniz.
Eğer GÜMÜŞ veya ALTIN üye iseniz sayfanız biraz daha detaylı olacaktır.
4- RESİM EKLEMEK için Fotoğraf yazısının karşısında gözat sekmesini tıklayıp bilgisayarınızda kayıtlı olan fotoğrafı seçerseniz kendisi yüklenecektir.
5- HARİTADAN da google balonunu firmanızın bulunduğu yere taşımanız yeterli oluyor. İşlemleriniz bittiğinde güncellemenin kaydolması için Güvenlik Resmindeki kodları ilgili alana yazdıktan sonra Firmamı Düzenle! yi tıklayınız.
6- İLAN EKLEMEK için yine sol üstte İLANLARIM ardından Yeni İlan Ekle yi tıklayınız. Sonra ilan tipi, başlığı ve datayları yazıp en son güvenlik kodunu yazdıktan sonra Ekle! yi tıklayınız.
7- ÜRÜN ve HABER EKLEMEK için ilan eklemedeki işlemlerin aynısını uygulayabilirsiniz. Farklı olarak resim ekleyebilirsiniz. Bunu da yine Gözat sekmesinden girerek yapabilirsiniz.

Üyelikle İlgili Sıkıntı Yaşamanız Takdirde , Lütfen Çekinmeden Bize iletişim Formu veya Telefon ile Ulaşabilirsiniz.

 

info@aksaraykartvizit.com | 0382 213 09 02

 

Bol kazançlı ve bereketli günler dileriz...


 

 

 

1002.jpg